10 let pomáháme městům a organizacím

Zakladatel portálu je komunikační a marketingová společnost YOU STORY UP! s.r.o. Již před založením její jednatelé poskytovali bohatý odborný servis v různých oblastech komunálního života. Cítíme, že si města zaslouží pozornost a citlivý profesionální servis.

Vzdělávací platforma

Tržiště kurzů Město v obraze se projekt, kterého cílem je poskytování pečlivě vybraných existujících kurzů. Základním kritériem je dlouhodobá zkušenost s tématem kurzu, vynikající zpětné vazby a efektivní přístup předávání informací. Tímto se lišíme od všech ostatních poskytovatelů.

(vybraní lektoři) + (vysoká přidaná hodnota x aktuální témata) = mestovobraze.cz

Užitečné informace do vaší kapsy

Celý systém je vystavěn tak, aby nahradil lektora “z masa a kostí” a dokázal provést frekventanta celým tématem. Pomáhá nám množství technologických prvků a taky lektorské know-how samotného zpracování tématu. Nechceme pouze předávat informace, ale záleží nám na osobní integraci frekventanta s tématem.